Gayrettepe
Yabancı Dil Kursu

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Genel Almanca

GTI/Edremit Yabanci Hoca’da genel almanca derslerimiz pratik odaklı, temelden başlayıp en zor seviyelere kadar giden yabancı dil dersleridir. Almanca egitimlerimiz GTI/Edremit Yabanci Hoca olarak her seviyede online olarak uygulanacaktir.

Eğer herhangi bir sebepten ötürü yüz yüze kurslara katılmanız mümkün değilse, size atayacağımız eğitim kordinatörü ile birlikte belirleyeceğiniz gün ve saatte online almanca kursuna başlayabilirsiniz. Yüz yüze eğitimin bütün avantajarına evinizin rahatlığında faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Online Almanca kursları bire bir yürütülebildiği gibi grup halinde de yapılabilmektedir.

Almanca, Almanya’nın dünya ekonomisindeki payı büyüdükçe önemini kanıtlamış bir dil. Türkiye’den binlerce göçmen alan Almanya’nın birinci dili olan bu dil, hem Almanya’da yaşayacaklar, hem de Almanya ile iş yapacaklar için oldukça büyük önem teşkil ediyor. Avrupanın en çok konuşulan dillerinden biri olan ve prestijiyle tanınan Almancayı öğrenmek sanıldığının aksine zor değil. Düzenli çalışma ve sıkı bir plan ile GTI/Edremit Yabanci Hoca ’daki eğitmenlerimizin yardımıyla kısa sürede Almanca konuşmaya başlayabileceğinize inanıyoruz. Alanında uzman, tecrübeli eğitmenlerimiz sizi Almanca yolculuğunuzun her aşamasında yönlendirecek ve dilin inceliklerini öğretecek. A1 seviyesinden C1’e kadar bütün Almanca ihtiyaçlarınız için GTI/Edremit Yabanci Hoca olarak her seviyedeki öğrenciye yardım etmeye hazırız.

Konuşma ve öğrenci odaklı ilerleyen genel Almanca derslerimiz bire bir veya grupla yürütülebilir. Eğer çocuğunuz için Almanca dersi arıyorsanız Junior Almanca derslerimize göz atabilirsiniz.