Yurtdışı Eğitim

Klasikleşmiş ve eskiyen İngilizce eğitimi ne kadar gramer ve kural odaklıysa, son yıllarda yapılan araştırmalar gösteriyor ki ideal bir yabancı dil eğitiminin büyük bir bölümü konuşma yeteneğinden oluşuyor. Biz de GTI /Edremit Yabanci Hoca olarak eğitim sistemimizi konuşma üzerine oluşturduk. Kurumumuzda tecrübeli öğretmenlerimizle yürütülen konuşma derslerinin dışında, gerçek bir dünya vatandaşı olmak için kendi komfor alanınızın dışına çıkmanız gerekebilir.

Herkes İngilizceyi en ideal ortamda öğrensin, anadili gibi konuşsun diye Yurtdışı eğitim olanağı sağlamaktan gurur duyuyoruz. İngilizce eğitimi almak için, anadili İngilizce olan yerli (native) konuşmacılarla pratik yapmanın en iyi yol olduğunu düşünüyoruz. Konuşma pratiği odaklı bir eğitimin vazgeçilmezi olan yurtdışı eğitimini yıllardır uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Yurtdışında İngilizce eğitimi almak, genel İngilizceyi geliştirdiği gibi kariyer odaklı bir İngilizce için de önemli. Birbirinden farklı ülkelerin ve kültürlerin bir araya geldiği bu uluslararası alanda tek amaç İngilizce öğrenmek değil. Ufkunuzu genişleten, iletişim kabiliyetinizi artıran bu fırsatın sizi dil eğitiminde bir adım öne taşıyacağını düşünüyoruz.