Gayrettepe
Yabancı Dil Kursu

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Genel İngilizce

İngilizce öğrenmek, çağımızın gerekliliği. Birçok İngilizce kursu bulunsa da, bu kurumlar öğrencilerini vaad ettikleri İngilizce seviyesine çıkarmayı başaramıyor. Bunun en büyük nedeni, eğitim sistemlerini gramer ve kurallar üzerine kurmuş olmaları. GTI/Edremit Yabanci Hoca olarak biz, kurumumuzda konuşma odaklı İngilizce eğitim sistemi uyguluyoruz, çünkü en güncel eğitim sisteminin en kullanışlısı olduğuna inanıyoruz. Genel İngilizce kurslarımız en kısa sürede en etkili şekilde İngilizce seviyenizi geliştirmenizi sağlıyor. Bu kurs, 6 seviyeden oluşuyor.

Beginner: Konuşulanları yarım şekilde anlasa da, karşısındakinin normalden yavaş hızda konuşması gerekir. Kendisiyle ilgili temel bilgileri karşıya aktarabilir ve günlük konuşmaları devam ettirirken sıkıntı yaşar. Çok temel deyimleri kullanabilirler.

Elementary: Yaklaşık 500 kelime haznesi oluşturmak hedeflenir. Bu seviyede zaman dilimleri öğretilir ve gelecek, geçmiş hakkında konuşulmaya başlanır. Katılımcılar günlük konuşmalarla başlar.

Pre-Intermediate: Yaklaşık 700-800 kelime haznesi bulunur. Basit zaman dilimlerinin yanı sıra daha gelişmiş ve karmaşık zaman dilimleri öğrenilir. Katılımcılar soru kalıplarını, rica cümlelerini ve bağlaçları bilir. Günlük konuşmaları kolayca idame ettirebilirler.

Intermediate: Katılımcılar 1000-1200 arasında kelime bilir. Sözlük yardımına ihtiyaç olmadan kelimeler anlaşılabilir. Dil için önemli olan özel kullanımlar ve deyimler bilinir, ciddi bir kelime ve dilbilgisi altyapısı oluşur. Bol zaman ayırarak konuşma ve anlama yeteneği geliştirilir.

Upper-Intermediate: Gramer çalışması biterken, konuşma İngilizcesine odaklanılır. Pasif cümleler ve devrik cümleler kurulmaya başlanır. Zor cümle türleri öğrenilirken bolca pratik yapılır. Akademik konulara yönelinmeye başlanır ve kelime haznesi 2000’e yaklaşır.

Advanced: İngilizce dilbilgisi en ice ayrıntılarıyla bilinir, akıcı ve hatasız bir dil kullanılır. Akademik seviyede konuşmaları başlatabilir ve devam ettirebilirler. Bu seviyenin sonunda katılımcılar İngilizceye tamamen hakim olur. GTI/Edremit Yabanci Hoca olarak biz, öğrencilere eğitimlerinin devamını yurtdışında devam ettirmelerini öneririz.

Seviyenizi belirledikten sonra sizin ihtiyaçlarınıza ve uygunluk durumunuza göre oluşturduğumuz sınıflarda veya özel ders ile eğitime başlıyoruz ve konuşma odaklı modülümüzle sizin de yardımınızla kısa sürede seviyenizi yükseltmeye gayret ediyoruz.