Gayrettepe
Yabancı Dil Kursu

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Junior İngilizce

GTI/Edremit Yabanci Hoca olarak dil öğrenmenin öneminin ne kadar erken fark edilirse o kadar kârlı olduğuna inanıyoruz. Birçok ebeveyn çocuklarına erken yaşta yabancı dil eğitimi vermeye çalışsa da, çoğunlukla olumlu sonuç alınamıyor. Bunun sebebi istikrarsız bir eğitim, yanlış süreç yönetimi ve etkisiz bir öğretim sistemi olabilir. Yaş ilerledikçe dil öğrenmenin zorlaştığı göz önüne alındığında, çocukların İngilizce öğrenmesi, gelecekteki hayatlarında her yönde olumlu bir değişim demek.

Ülkemizdeki yabancı dil eğitimi devlet ve özel okullarda ne yazık ki yetersiz kalmaktadır. Devamlılığı olmayan ve kural odaklı bir eğitim sistemi çocukların kişisel gelişimini ve farklılıklarını önemsemeyen bir sistemdir. Kurumlarımızda çocukların kişisel ihtiyaçları, ilgi alanları ve seviyelerini göz alarak Junior İngilizce sınıfları oluturuyoruz. İngilizce öğrenmenin öneminin her geçen gün arttığı bu günlerde çocuğunuzun en efektif şekilde İngilizce öğrenmesi için birçok farklı sistem uyguluyoruz.

Yapılan son araştırmalarda ortaya çıkan güncel veriler gösteriyor ki, dil öğreniminin büyük bir kısmı konuşma becerisiyle doğru orantılı. Bu yüzden, GTI olarak biz çocukların İngilizce eğitiminde konuşma odaklı bir yapı oluşturuyoruz. Yabancı dili hatasız öğreten, işinde uzman tecrübeli eğitmenlerle oluşturduğumuz ortamlarda bire bir konuşmalarla birlikte çocuğunuzun iletişim becerisini geliştiriyoruz. Bu sayede büyüdüklerinde iletişim kurmakta zorluk çekmeyen, farklı kültürleri tanıyan ve iş ortamında yabancı diliyle öne çıkan bireyler oluyorlar.