Gayrettepe
Yabancı Dil Kursu

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

İş Almancası

Kurumlarımızda sizlere sunduğumuz Almanca kurslarının ve özel derslerinin devamında, isteğe bağlı olarak iş dünyasında kullanabileceğiniz, “Advanced” bir Almanca becerisi geliştirebilmeniz için İş Almancası dersleri sağlıyoruz. Daha önce Almanca eğitimi almış ve Almancasının en az orta seviyede olduğunu düşünen katılımcılar bu dersler sayesinde iş dünyasında aktif olarak Almanca’yı akıcı olarak kullanabiliyor. Eğer iş yeriniz Almancayı aktif olarak kullanıyorsa ve bu dilde akıcı olmak, iş jargonlarını öğrenmek istiyorsanız İş Almancası kurslarımız size uygun.

 

Eğitim Sistemi

Almanca’nın dil yapısını ve günlük cümle kalıplarını bilmek, iş dünyasında Almanca konuşmak isteyen herkes için bir önkoşuldur. Uluslararası işlerde ve Almanya’da çalışmaya başlayacak kişilerde ortaya çıkan bir ihtiyaç olan iş Almancası, genel Almanca yeteneğinin üzerine eklenir. Eğitimimiz iş hayatında karşınıza çıkabilecek bütün Almanca yapıları, kalıplaşmış cümleleri ve terimleri içerir. Aynı diğer programlarımızda olduğu gibi İş Almancası programımız da konuşma ve anlama odaklı ilerleyen bir eğitim modülüne sahiptir. Bu şekilde sizi gramere boğmadan, doğal bir şekilde dil gelişiminizi sağlıyoruz. 

İş Almancası programını tamamladıktan sonra iş yerinizde akıcı olarak Almanca konuşmalar devam ettirebilecek, aynı şekilde Almanca mailler, belgeler yazabileceksiniz. Alanınıza bağlı olarak birçok terimin Almancasını öğreneceksiniz. Alman basınını ve televizyon kanallarını takip edebilerek Alman kültürüyle yakın temasınız olması sağlanacak. İsterseniz derslerimizi online özel dersler halinde de gerçekleştirebilir, size uygun bir saat talep edebilirsiniz.