Gayrettepe
Yabancı Dil Kursu

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

İş İngilizcesi

GTI/Edremit Yabanci Hoca olarak kurumumuzda verdiğimiz genel İngilizce kurslarının günlük hayatınızda ve gereken koşullarda yeteceğine inansak da, kariyerinizde ihtiyacınız olabilecek İngilizcenin daha karmaşık ve zorlayıcı olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden, daha önce İngilizce eğitimi almış ya da orta seviye İngilizce bilen kişilere iş ortamında kullanabilecekleri güçlü bir dil kazandıran “İş İngilizcesi” programları sunuyoruz. Daha önce başka bir kursu tamamlamış olanlar, “GTI/Edremit Yabanci Hoca Seviye Tespit” sınavı sonucunda yeterli görüldüğü zaman bir üst seviyeden başlayabilirler.

Eğitim Sistemi

Modern İngiliz Dili’nin yapısını bilmek, sürekli kendini yenileyen iş ortamında bir zorunluluk. Uluslararası işyerlerinde ya da yabancı müşterilerle iletişim kurmak için İngilizce bilmek bir önkoşul. Bu yüzden, dil yapısı ve cümle kurma kuralları üzerinde durarak, öğrencinin iş hayatında aktif bir şekilde İngilizce kullanmanızı hedefliyoruz. Eğitimimiz sırasında iş hayatında karşınıza çıkabilecek bütün yapıları kapsayan bir program hazırladık. Günlük konuşma dili, ekonomi, teknik, fen ve aktüel İngilizce öğrettiğimiz programımız konuşma odaklı bir eğitim sisteminden oluşuyor. Yani İngilizceyi ödevlerle ve yazarak değil, konuşarak öğrenirsiniz.

Bu Programı Bitirdikten Sonra:

İş yerinde ihtiyacınız olabilecek her türlü sözlü ve yazılı iş görüşmesini gerçekleştirebilirsiniz. Gramer ve cümle yapısı üzerine şüpheniz ve sorununuz kalmayacak.

Yabancı yazılı basını, yabancı televizyon kanallarını kolaylıkla takip edebileceksiniz, böylece iş hayatındaki hiçbir yenilikten geri kalmayacaksınız.