Gayrettepe
Yabancı Dil Kursu

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Misyonumuz

Misyonumuz ise, Türkiye’nin dört bir yanından İngilizce öğrenmek isteyen kişileri gereksiz bilgilerle ve gramer kuralarıyla boğmadan, doğal ve akıcı bir şekilde ingilizce öğretmek. Kurumumuzdaki bütün dersler Konuşma Yeteneği Odaklı dersler olduğu için en kısa sürede İngilizce konuşmaya başlayan öğrencilerimiz, deneyimli eğitim kadromuzun da yardımıyla istedikleri seviyeye ulaşıyor, ardından istekleri doğrultusunda yurtdışına yelken açıyorlar. Eğitimlerinin bütün aşamalarında onların yanında olarak ve onlara yol göstererek hayallerine giden yolda ellerinden tutuyoruz.

Dijital dönemin bu kadar hayatımıza hızlı girmesi ve ilerlemesi sonucunda yurt dışındaki ve İstanbul'daki deneyimli eğitim kadromuzu online olarak çok cazip fiyatlarla hizmetinize sunacağız.

Kurumumuz 24 yıllık tecrübesi ile ve yüksek memnuniyet derecemsi ile öğrencilerimizden hep olumlu referans alarak 24 yıl içerisinde tek bir şikayet almayan tek kurumdur. Memnuniyet temel ilkemizdir.

Vizyonumuz

GTI/Edremit Yabanci Hoca olarak vizyonumuz her öğrencinin bir gün akıcı olarak İngilizce konuşabilmesi ve öğrencilerimizin aktif birer dünya vatandaşı olması. Hayatlarının her noktasında kullanacakları bir dünya dili olan İngilizceyi olabildiğince ulaşılır ve öğrenmesi zevkli kılmak, yola çıktığımız günden beri idealimizdir. Kurumumuzun her çalışanı öğrencilerimizi hayallerine birer adım daha yaklaştırmak için bütün bilgi birikimlerini kullanırken sıkı çalışan öğrencilerimizin başarıya ilerleyişini izlemekten gurur duyuyoruz.