Gayrettepe
Yabancı Dil Kursu

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

GTI/Edremit Yabanci Hoca olarak biz, konuşma ağırlıklı bir eğitim modülünün en etkili sistem olduğuna inanıyoruz. Konuşmaya verdiği ağırlıkla ismini duyuran kurumumuz, öğretmenleri ve materyalleriyle de bu sistemi sonuna kadar destekliyor.

Evet, düzenliyoruz. Web sitemizi takip ederek çocuk kurslarımızla ilgili duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Eğer isterseniz bizi hemen arayarak geniş bilgi alabilir, kayıt yaptırabilirsiniz.

Programı başarıyla tamamlayan öğrenciler İlçe Milli Eğitim’in belirlediği sınavda başarılı oldukları takdirde sertifika almaya hak kazanır. Öte yandan, programı yarıda bırakan ya da tamamlayamayan öğrenciler “Ara Bitrim Belgesi” alır. Bu belge de sertifikayla eşdeğerlik taşıyan bir belgedir

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda, eğitim kordinatörlerimiz bu konuda sizi en iyi şekilde bilgilendirecektir. Amacınız, zamanınız, eğitim tarzınız ve önceki deneyimleriniz gibi birçok etken bu sorunun cevabını değiştirebilir. Bu yüzden bu detayların tespitinden sonra size cevap vermemiz en iyisi olacaktır.

Misyonumuz konuşmaya yönelik olduğu için bu konuda birçok alternatifimiz var. Bizimle iletişime geçerseniz tercih edebileceğiniz birçok seçeneği size sunabiliriz.