Gayrettepe
Yabancı Dil Kursu

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Neden Biz?

1997 Yılından beri faaliyet gösteren, 2007’de markalaşan kurumumuz uzun yılların getirdiği bir tecrübeyle her yıl onlarca İngilizcede kalifiye öğrenci mezun ediyor. Kemik öğretmen kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimi, bu bilgileri aktarmayı bilmeleri, yıllardır tercih edilmemizin en büyük nedenlerinden. 

Birçok İngilizce kursu, kısa sürede büyük sonuçlar vaad etse de bu sonuçları hayata geçirmekte çoğu zaman başarısız oluyorlar. Bunun iki sebebi olduğuna inanıyoruz. İlki, gramer ve kurallarla kaplı, yazma ve test odaklı İngilizce öğretme sisteminin artık kullanışsızlığının kanıtlanmış olması. İkincisi de öğrencilere vaad ettikleri gelişimleri göstermek için bir süreklilik göstermemeleri. GTI/Edremit Yabanci Hoca olarak biz, sıkı çalışmanın, iyi materyalin ve öğretmenin başarıya gittiğine inanıyoruz. Aynı şekilde, gramer ve dil bilgisiyle boğulmuş bir eğitim sisteminden ziyade konuşma odaklı eğitimimizle öğrencilerimize pratik bilgi kazandırarak onları dünyaya hazırlıyoruz.

İngilizce bilmenin ve dünya vatandaşı olmanın hem eğitim hem kariyer için bir zorunluluk olduğu bu zamanlarda, İngilizce konuşma yeteneği her zamankinden daha önemli. Derslerimizin tamamı konuşma yeteneği üzerine odaklandığı için öğrencileri işlerine yaramayacak gramer kurallarıyla değil, her gün kullanabilecekleri cümle kalıplarıyla bilgilendiriyoruz. Sıkı bir çalışma ve kaliteli bir eğitim sistemiyle GTI/Edremit Yabanci Hoca olarak 20 yılı aşkın deneyimizden gurur duyuyoruz.

Kurumumuz, ilk eğitime başladığı dönemden itibaren aylık ödeme sistemiyle birçok kuruma öncülük etmiştir. Bu sebeple maddi risk almadan ilerlemelerinin ve gelişmelerinin önü açılan öğrencilerimiz için rahat ödeme fırsatı sunulmuştur. Ayrıca öğrencilerimizin memnun kaldığı sürece ödemeye devam etmesi de memnuniyet grafiğini arttırmıştır.